بی بی چک مدیکور medicore

بیبی چک مدیکور مدل Midstream:

برای انجام تست بارداری در خانه بهترین و سریع‌ترین روش استفاده از بی بی چک است. با استفاده از این وسیله کاربردی و البته ارزان قیمت می‌توانید یک آزمایش سریع انجام داده و از اینکه باردار هستید یا نه مطمئن شوید. بیبی چک‌ها از طریق بررسی هورمونی در ادرار به نام HCG این وضعیت را مشخص می‌کنند.

 بهترین راه حل برای اطلاع زودهنگام از بارداری استفاده از بی بی چک می باشد. به چند دلیل ساده ارزان بودن دقیق بودن و سریع بودن در اعلام نتیجه  استفاده از این محصول بسیار فوق العاده هست. بی بی چک یا تستر بارداری مدیکور بازار فروش مناسبی در داروخانه های مناطق تهران و سایر شهرها به دست آورده و بازار و فروش بیش از حد این بی بی چک دلیلی جز توصیه اکثر پزشکان به خانم ها ندارد.

این محصول دارای مجوز سازمان غذا و دارو می باشد زمان مشاهده نتیجه تست این تستر بارداری، بین ۱ الی ۲ دقیقه می باشد و دقت آن ۹۹.۸ ٪ صحیح می باشد استفاده از آن بسیار ساده بوده و می توانین مراحل آن را از روی راهنمای تصویری محصول مطالعه کنید این محصول داری یک کاست و یک قطره چکان برای برداشتن نمونه ادرار می باشد که فقط برای یکبار می توان از آن استفاده کنید

baby check medicore midstream


نحوه استفاده از بی بی چک مدیکور:

  1. مقداری ادرار داخل ظرف یک بار مصرف تمیز بریزید (اولین ادرار صبح به دلیل غلظت بیشتر هورمون HCG ترجیح داده می شود ولی نیازی به ناشتا بودن نیست.)
  2. تست را از بسته بندی خارج نموده و کاست را روی سطحی صاف قرار دهید و پاکت کوچک حاوی رطوبت گیر را دور بیاندازید.
  3. به وسیله قطره چکان تنها ۲ تا ۳ قطره ادرار به آرامی داخل حفره با علامت (فلش رو به بالا) بریزید و حتما بین ۵ تا ۱۰ دقیقه بعد از ریختن نمونه ادرار، جواب تست را مطابق شکل داخل بسته بندی بخوانید.

 

تفسیر آزمایش:

  • بی بی چک مثبت یعنی علاوه بر خط C، خط T نیز مشخص شود. توجه کنید: ” مشخص شود” ! یعنی نیاز نیست همرنگ باشند. حتی اگر خط دوم کمرنگ باشد بی بی چک مثبت در نظر گرفته می شود. کمرنگ بون خط دوم احتمالا بخاطر کم بودن میزان هورمون هست.
  • بی بی چک منفی یعنی فقط یک خط، و آن هم خط C مشخص شود.
  • بی بی چک بی اعتبار: اگر اصلا هیچ خطی مشخص نشود یا اگر فقط یک خط T باشد ، بی بی چک بی اعتبار است. باید از بی بی چک دیگری استفاده کنید.

توصیه و هشدار مصرف:

  • تست را بعد از یک بار استفاده دور بیاندازید.
  • این تست ۷ روز بعد از نزدیکی و یا ۳ تا ۵ روز بعد از عقب افتادن عادت ماهیانه قادر به تشخیص بارداری می باشد.
  • نتایجی که بعد از ۱۰ دقیقه ظاهر می شوند نامعتبر می باشند.
Bookmark the permalink.

Comments are closed.